Aktori i Portokallisë poston foton kur ishte 16 vjeç, s’do ta njihni

99

Aleks Seitaj eshte nje nder aktoret shqiptar me te njohur prej roleve te tij dhe jo vetem. Diten e djeshme ai ka publikuar nje foto nga adoleshenca e tij, kur ishte vetem 16 vjec.

Perbri kesaj foto ai shkruan: “Kur isha adoleshent isha aziatik. E dyta qe 16 vjec trastat poshte syve dhe nuk iken me. E treta nuk e kuptoj ne kam qene me i shendoshe apo me i dobet. “

E pra mund te themi se ai ka ndryshuar shume ne krahasim me pamjen e tij sot.