Kejvina Kthella nuk do koment për këtë foto me bikini

373

Modelja Kejvina Kthella njihet për fizikun e saj. Dhe, Kejvina vazhdimisht publikon fotografi provokuese në bikini. Sot ka postuar një imazh nga pushimet në Dubai, derisa ka ekspozuar të pasmet e formësuara.

 

Ajo e ka publikuar foton në story-n e saj në Instagram dhe ka shkruar: “Pamje e tij favorite”.

 

Ndryshe, Kejvina ka muaj që e ka konfirmuar lidhjen e saj megjithatë nuk e ka bërë publike fytyrën e partnerit.