Rudina Dembacaj nis pushimet familjare. Dhe fotot nuk kanë nevojë për koment

263

Pas pushimeve në Capri vetëm ajo dhe Marku, Rudina tani ka nisur pushime familjare.

Dhe kur themi familjare e kemi fjalën për pushime plot me fëmijë sepse Rudina ka bërë bashkë vajzën e saj, të vëllait dhe fëmijët e Markut.

Aktorja ka publikuar disa foto ku shfaqet duke pozuar buzë pishinës me vogëlushet dhe shkruan: “Pushime familjare. Viktoria akullorja. Hana ime. Noara e hallës”.

Më pas Rudina ka publikuar plot momente me fëmijët në Instastory ku shihet duke u argëtuar me ta e duke qeshur të gjithë bashkë.