Çfarë e ka mërzitur kaq shumë Florian Binaj? O Zgarbista të ndyrë! Qeveria e ka mendjen te klikimet

Aktori i njohur i humorit, Florjan Binaj, ka bërë një denoncim në rrjetet sociale, ku tregon sesi Parku Kombëtar Arkeologjik i Amantias në faqen zyrtare, e kanë quajtur qytet grek.

 

I indinjuar Binaj e ka quajtur një skandal, teksa thotë se “tradh.tarët” që paguhen nga taksapaguesit shqiptarë vijojnë t’i bëjnë dëm vendit.

 

Ai ndër të tjera me ironi shkruan se tani duhet të ndërhyjnë hakerat për të ndryshuar këtë, sepse sipas tij qeveria është e zënë dhe do të mbaj klikimet që ka.

 

“SKA.NDA.L!!!Vazhdojnë tra.dhta.rêt të paguhen nga taksapaguesit shqiptarë për t’i bërë dem Shqipërisë, shqiptarëve dhe trashgimisë tonë kulturore… Parkun kombëtar arkeologjik të Amantias në faqen zyrtare, e kanë quajtur qytet grek…

 

O Zg.arb.ista të ndyrë!!!!!! Taksirat i hackerave të ndërhyjë se qeveria e ka mëndjen te mbajë klikimet meqë s’ja del dot me premtimet!”, shkruan Binaj në postimin e tij. / Fax News

 

TE TJERA

spot_img