Dy moderatorët shqiptarë qenkan të lidhur. Ja detaji që i nxorri zbuluar (foto)

199

Pavarësisht se shumë personazhe të njohur tentojnë që jetën private ta mbajnë të tillë dhe ta ruajnë nga syri i publikut, shpesh herë rrjetet sociale i tradhëtojnë edhe kur ata mendojnë se nuk kanë ndarë asgjë me ndjekësit.

Ndodh që në një postim të vetëm fansat të kapin detaje që zbulojnë shumë nga jeta e tyre personale, siç ka ndodhur së fundmi me dy moderatorë shqiptarë.

E kemi fjalën për Flavio Qarrin dhe Hilda Goricën. Dyshja duket se është në një lidhje romantike dhe marrëdhënien e tyre e kanë zbuluar vetë ata (padashje ose me dashje) përmes story-ve në Instagram.

Prezantuesi i “Kafe Shqeto” në Syri TV dhe moderatorja e “7 pa 5” në Vizion + po shijojnë disa ditë pushimi në Berat. Ata kanë postuar foto e video nga dhoma e hotelit që është identike e madje dhe ëmbëlsirat që kanë vendosur mbi shtrat janë njësoj. Koincidencë? Nuk e besojmë!

Mund të themi se shoëbizit shqiptar iu shtua një çift i ri!