“Çmendet” Arjan Konomi. Kërkon me ngulm rikthimin bashkë të Ledjanës dhe Mevlanit (foto)

Arjan Konomi është një prej opinionistëve më të komëntuar të momentit. Ai ka qenë pjesë e Përputhen ku ka dhënë komlimenta të shumta për konkurentët.

Por duket se pak më të veçantë ka Ledjana Prengën dhe Mevlan Shaba. Dyshja ka deklaruar se i ka dënë fund romanës së tyre por Arjani nuk po e pranon dot këtë fakt.

“Edhe X5 po qan”, ka shkruar Arjani teksa ka vënë në sfond këngën e Mevlanit të dedikuar Ledjanës.

Të gjithë presim një rikthim të dyshës port ë shohim se çfarë do të ndodhë.

Receta e qofteve më të shijshme që keni ngrënë në jetë

Kjo është receta më e vjetër e përgatitjes së qofteve më të mira që keni ngrënë ndonjëherë. Duhen vetëm 20 minuta për t’i gatuar.   Përbërësit: 60...

I vdes gruaja 8-muajshe shtatzënë në një aksident të rëndë, djali akuzon babain: Ti ia more jeten, kujtove

Aks identi i rëndë që ka ndodhur në 21 Gusht të vitit të kaluar në aksin Levan-Fier ka përfshirë 3 automjete.   Si pasojë ka mbetur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...