VIDEO/ Shoferi “raketë”, makina përmbyset në kanal

143

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme në fshatin Kashisht në aksin rrugor Levan-Tepelenë.

Mësohet se një automjet i cili ka qenë duke udhëtuar me shpejtësi ka dalë nga rruga duke u përmbysur në kanalin në anë të rrugës.

Për pasojë drejtuesi i automjetit ka arritur të shpëtojë ndërsa nga sa mësohet nga ky aksident ka vetëm dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të sqaruar rrethanat e plota të saj.