Banorët ndjejnë erë të keqe, 55 vjeçari gjendet i pajetë në banesë (Emri)

136

Një burrë është gjetur i pajetë nga policia mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Viktima është Kujtim Trushi 55 vjeç banues në lagjen Skënderbeg Lezhë.

Ai është gjetur i vdekur në banesën e tij.

Kanë qenë banorët të cilët kane ndjerë erën e keqe dhe kanë njoftuar më pas policinë.

Siç bêhet me dije u deshën forcat zjarrfikëse që të ndërhyhej në banesë, për të nxjerrë trupin e pajetë.

Mësohet se Kujtim Trushi jetonte i vetëm. Ai u gjend i vdekur në tualetin e shtëpisë së tij.