Artan Hoxha publikon pamjet e pazakonta, po ju i kishit vënë re?!

184

Epiqendra e kryefjalës së javëve të fundit sigurisht që është dhe Kampionati Europian i Futbollit. Mbrëmjen e kaluar ishte gjysmëfinalja mes Anglisë dhe Danimarkës ku triumfoi kjo e para.

 

Ama, gazetari investigativ, Artan Hoxha ka publikuar pamjet e një detaji mjaft interesant që kapi menjëherë syrin dhe tërhoqi vëmendjen e tij. Gjatë një penalltie në fushë u shfaqën papritur 2 topa duke na konfuzuar të gjithëve.

 

‘Ore me falni se isha pak i emocionuar nga ndeshja dhe nuk e pashe kete rast.

 

Me ke nga keta dy topat, qe kishte perpara, e mori penalltine Sterling

 

Jo per gje por me mbeti fiksim

 

As regjia britanike nuk e jepte perseritje…

 

Edhe Enea Jorgji jone i trukon ndedhjet me bukur se ky arbitri inspektor policie nga Hollanda’ -shkroi ai me shumë humor.