“Do të kisha kapur prej flokësh dhe…”/ Sindi zbulon çfarë i tha modelja pas debatit me Melisën. Debati i ashpër për virgjërinë

187

Një debat i ashpër u zhvillua në studion e “Trotuar” në “E Diell” pasi Sindi, ish-konkurrentja e “Për’puthen” u përfshi në diskutim me modelen, Erjola Doçi.

 

Sindi tha se menjëherë pas debatit të saj me Melisën, ku i kishte thënë kësaj të fundit “T’i je për një kafe”, në një sallon Erjola i kishte thënë se “Unë po të kisha qenë në vend të Melisës do të kisha kapur prej flokësh në mes të skenës”.