Skandal i madh/ Gjoja donte të gjente nuse në televizor: I riu shqiptar qenka martuar ka dhe gruan shtatzënë…

191

Dardi u bë pjesë e emisionit të njohur ‘It’s My Love’ për të gjetur fatin e jetës. Por, djaloshi bëri të dashur një vajzë që nuk kishte lidhje me emisionin.

 

Dardi u martua me vajzën e quajtur Agnesa e cila ka prejardhjen nga Ferizaji, e që e njohu vetëm për një muaj.

 

Ndërsa, së fundmi Dardi ndau lajmin me ndjeksat se qifti janë në pritje të ëmbël. Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku është krahë gruas dhe është me dorë në barkun e bukuroshes dhe është shprehur: “S’shpejti epiteti prindër, Unë dhe Agnesa ju duam krejtve”.