Skandal i madh/ Gjoja donte të gjente nuse në televizor: I riu shqiptar qenka martuar ka dhe gruan shtatzënë…

Dardi u bë pjesë e emisionit të njohur ‘It’s My Love’ për të gjetur fatin e jetës. Por, djaloshi bëri të dashur një vajzë që nuk kishte lidhje me emisionin.

 

Dardi u martua me vajzën e quajtur Agnesa e cila ka prejardhjen nga Ferizaji, e që e njohu vetëm për një muaj.

 

Ndërsa, së fundmi Dardi ndau lajmin me ndjeksat se qifti janë në pritje të ëmbël. Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku është krahë gruas dhe është me dorë në barkun e bukuroshes dhe është shprehur: “S’shpejti epiteti prindër, Unë dhe Agnesa ju duam krejtve”.

 

Rrezik për sigurinë kombëtare/ Protesta e 6 dhjetorit, Policia i bën të papriturën Sali Berishës

Policia e Shtetit ka refuzuar kërkesën e Sali Berishës dhe të Partisë Demokratike për të zhvilluar protestë më 6 dhjetor, ditë kur në Shqipëri...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...