Arbana Osmani shijon pushimet te “fqinjët” tanë, të gjithëve iu shkojnë sytë te fustani i saj (foto)

286

Arbana Osmani në muajin tetor u bë nënë për herë të dytë, djalin moderatorja dhe partneri i saj Eduart Grishaj vendosën ta quajnë Diell.

 

Moderatorja e njohur që nga lindja ka qenë mjaft aktive në rrjete sociale, kështu duke ndarë foto dhe video si nga përditshmëria po ashtu edhe nga jeta profesionale.

 

Së fundmi Arbana ka ndarë një fotografi duke shijuar qëndrimin e saj në Greqi pasi ka udhëtuar atje me familjen e saj.

 

Arbana si duket po e shijon pushimin mjaft shumë ndërsa u shfaq e veshur me fustanin e shkurtër i cili i theksoi linjat trupore të tonifikuara moderatores.