Studentja “masakrohet” në rrjet pasi i propozoi të dashurit për martesë

198

Një studente është kritikuar pasi ndau një video, ku shihej duke i propozuar të dashurit të saj.

Ukabed Sheybani u takua me të dashurin e saj, Cherno Ameri në Mars por pretendon se e kuptoi shpejt se marrëdhënia e tyre ishte e veçantë dhe për këtë arsye kishte vendosur t’i propozonte.

Do të martohesh me mua? Cherno tha se ai po planifikonte t’i bënte pyetjen Ukabed në ditëlindjen e tij, por ajo e rrahu atë për të dy ditë më parë.

24 vjeçarja nga Suedia ndau me krenari pamjet duke e lënë të dashurin pa fjalë ndërsa u ul në gju për t’i drejtuar pyetjen me një unazë në duar. Por shumë shpejt u përball me një sërë komentesh negative nga ata që pretendonin se ky veprim ishte i turpshëm.

Cherno, i cili drejton një biznes jorganësh, duke pranuar një unazë fejese nga e dashura e tij. Ai tha: ‘Ishte një surprizë shumë e madhe për mua. Nuk mund ta imagjinoja që ajo do ta bënte atë dhe ta bënte atë dy ditë para ditëlindjes sime.

Ajo thotë se ishte shokuar më shumë nga fakti se komentet negative vinin nga gratë. Ukabed beson se propozimet janë vetëm një nga aspektet e jetës ku duhet të ketë barazi gjinore. Klipi, i postuar në TikTok ka grumbulluar më shumë se 10 milion shikime.

Lexo edhe:   ‘Tani do më njohin kush jam’, shp ërtheu në lot kur e ele minoi Saimiri nga emisioni, Kleas nuk i del e keqja