Kështu bëhet leku sot… Del VIDEO, Gjeto Luca mbulohet ne PARA!

Kengetaret e muzikes live ose te tallavase mbulohen me para ne lokale te ndryshme ne vend.

Kryesisht jane djemte e rinj ata qe i admirojne per muziken e tyre dhe nuk i kursejne tufat me para.

Ne rrjet po qarkullon nje video e kengetarit Gjeto Luca, i cili kendon ne nje tavoline te nje lokali dhe shihet teksa djali e mbulon me para.

 

Thoni, c’te doni po keshtu behet leku sot!

 

TE TJERA

spot_img