Me shpejtësi në trotuar i këputi këmbën të resë, lirohet nga qelia djali i ish-zv-drejtorit të policisë

464

Jehon Breçani, 19-vjeçari që aksidentoi këmbësoren 24-vjeçare Xhesina Gega rreth tre javë më parë në Tiranë, duke i këputur këmbën është liruar nga qelia.

Gezetarja Xhensila Kodra në “Log.” në ABC tha se ditën e premte, gjykata ka ndryshuar masën e sigurisë ndaj tij nga “arrest me burg” në “arrest shtëpie”.

“Ditën e premte ka lënë ambientet e spitalit dhe ndodhet në masën e sigurisë “arrest shtëpie”, deklaroi gazetarja.