Alesia Bami në një romancë me gazetarin e njohur të Top Channel? Astrologu e nxjerr zbuluar

388

Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” i ftuar ishte një astrolog, i cili zbuloi disa detaje mjaft interesante.

Moderatorja e njohur, Alesia Bami, e cila i përket shenjës së Bricjapit, ashendentë në Hënë ka Luanin dhe ashendentin ka Demin.

“Bricjapi pikën ideale të dashurisë e ka te mashkulli Akrep, i cili është shumë kaotik dhe ajo ka dëshirë ta disiplinojë. Ndërsa te mashkulli Peshk ka romancën”, tha astrologu.

Këtu ndërhyn moderatori i njohur, Edi Manushi, i cili u shpreh se shenjës së Peshkut i përket Bledi Mane. Ai pyet astrologun: “A mund të ketë dashuri të zënkat?”.

“Po, patjetër. Peshku është i çrregullt dhe Bricjapi do disiplinë dhe rregulla. Peshku do liri dhe papërgjegjshmëri, e kjo krijon një çikë”, tha astrologu.