Arjan Çani zbulon lëvizjen e fshehtë të Edi Ramës: “Po bëhet gati të shkatërrojë…”

Në një intervistë të dhënë së fundmi, gazetari dhe moderatori Arjan Çani zbuloi se çfarë fshihet pas ofertës për bashkëpunim nga Edi Rama për Lulzim Bashën.

Sipas tij, Kryeministri po përgatitet t’i japë kryedemokratit goditjen finale për ta fundosur atë.

“Qëllimi pse i ofrohet marrëveshje Bashës nga Rama është të mbajnë nën kontroll të gjjithë të pakënaqurit me qeverinë.

Të gjithë ata që dëgjojnë, pronarin e Shqipërisë që thotë mua më duhet Lulzim Basha, është një shkelje syri. Mos harroni se pas 8 vitesh, njerëzit në opozitë janë të shkundur, kanë nevojë për një kafshatë.

Rama hedh një kockë për të uriturit. Nëse e hanë kockën, Rama është i fituar. Pra vazhdon blofi, një gënjeshtër, përsëritet sa më shumë që të jetë e besueshme”, u shpreh Arian Çani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...