Ajo i tha vishet keq, Sindi ja tregon qejfin: Këtë që ke veshur ti, unë e kam veshur në dhjetor

115

Mbrëmjen e djeshme Jasmin Kadriu ishte e ftuar në emisionin “Top Arena”, ku iu përgjigj pyetjeve të Antonelës në lidhje me personazhet e “Përputhen”.

“Cila nga vajzat vishej më keq?”, u pyet ajo dhe përmendi emrin e Sindit. “Jo në shijet e mia ka qenë Sindi”, tha Jasmina.

Kjo deklaratë nuk është pritur aspak mirë nga ish-konkurrentja, e cila i ka kthyer përgjigje publike. Sindi ka treguar se fustanin që Jasmina e kishte veshur mbrëmë, ajo e ka veshur që në Dhjetor.

“Jasssss, po kemi veshur dhe të njëjtin fustan…unë këtë e kam veshur në Dhjetor. Mos më thuaj që tani ka filluar të të pëlqejë stili i veshjes time. Të puth se ti e di që të kam xhan”, ka shkruar ajo.