Rikthimi i tij? I rrethuar nga turma të mëdha njerëzish, Berisha poston pamjet: Foto flet vetë

173

Prej disa ditësh, ish-kryeministri Sali Berisha ka ngjallur polemika lidhur me deklaratën e tij ku tha se nuk e përjashtonte mundësinë e rikthimit të tij aktiv në politikë.

Ditën e sotme, Berisha ka postuar një foto në rrjetin e tij social ‘facebook’ ku lë të nënkuptohet diçka e tillë.

Në foto shfaqet në një moshë më të re ku ishte i rrethuar nga një numër i lartë qytetarësh dhe e ka shoqëruar me mbishkrimin: Foto flet vetë, sb”.

Ky mund të jetë një lloj mesazhi i koduar që nënkupton rikthimin e tij në politikën aktive.