Pas 6 vitesh lidhje, aktori i njohur shqiptar i jep fund lidhjes me këngëtaren

120

Amos Zaharia aktori i njohur shqiptar ose sic shume e njohin si djali i aktores Yllka Mujo duket se i ka dhene fund lidhjes se tij disavjecare me kengetaren Gigliola Haveriku.

 

Asokohe Amos dhe Gigliola shiheshin kudo bashke madje edhe ne intervista. Madje ata e kishin zyrtarizuar marr edhenien e tyre edhe me pelqimin e prinderve.

 

Por duket se cdo gje ka marre fund. Ata kane fshire fotot nga Instagrami dhe nuk e ndje kin me njeri tjetrin. Ndonse nuk dihet arsyeja e ndarjes.