Pas 25 prillit u nda nga bashkëshorti? Ja e vërteta e Rudina Hajdarit!

457

Rudina Hjadarin nuk do ta shohim më në postin e deputetes, pasi nuk pati mundësinë të zgjidhej këtë herë. Por, çdo e keqe e ka një të mirë!

Më në fund ajo i është “ribashkuar” familjes së saj. Për shumë kohë ajo ka qëndruar larg familjes, sigurisht për angazhimet e saj në politikë. Bashkëshorti dhe vajza e saj jetojnë aktualisht në SHBA, e mesa duket largësia u “thye” për familjen Hajdari.

Gjithçka është lënë në të shkuarën, e përmes një fotoje në Instagram ajo na tregoi se ndodhet pranë tyre kaq e lumtur, ndoshta për të mos u ndarë më kurrë.

Kujtojmë se ajo udhëtonte shpesh në SHBA për të takuar vajzën, por ndonjëhëre nuk arrinte të ishte pranë saj atëherë kur duhej.
Epo, familja është lumturia e parë dhe Hajdari ka bërë zgjedhjen e duhur!