Ledri dhe Majk publikuan dje hitin e tyre, Don Xhoni i habit të gjithë me veprimin e tij

57

Dueti i Ledrit me Majkin ka marrë përkrahje nga kolegët e tjerë të dyshes, përveç nga fansat e tyre.

Në mesin e atyre që e kanë postuar ka qenë edhe reperi, Don Xhoni.

Por ai e ka ‘ndarë’ Majkin nga Ledri.

Reperi e ka etiketuar vetëm Ledrin me të cilin ka raporte të mira dhe e ka lënë pa e etiketuar Majkin në postimin e tij në Instagram.

Mediat rozë shkruajnë se në diss-in e fundit, u dyshua se Don Xhon i është drejtuar të paktën në një pjesë Majkit.