Me minifund dhe flokë të kuqe, Gjyste Vulaj hap arkivat dhe uron bashkëshortin me foton e vjetër

Në familjen e Gjyste Vulajt ka festë. Bashkëshorti i saj, Sokol Vulaj ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka hapur arkivën, duke përzgjedhur disa foto të tyre ndër vite për ta uruar për ditëlindje.

Në këto foto këngëtarja shfaqet krah bashkëshortit të saj, i cili e ka mbështetur gjithmonë në karrierën e saj muzikore.

Gjystja njihet si një këngëtaret shqiptare “super bombë” e ekranit shqiptar, e cila guxoi të dalë pa komplekse në skenë, me veshje seksi, pavarësisht tabuve të kohës.

Menjëherë pas sherrit me Oltën, produksioni i bën të papriturën Luizit, tërbohen fansat

Çuditërisht sot produksioni vendosi që banorët të dëgjojnë muzikë me zë të lartë më të gjithë shtëpinë e “Big Brother”, ku një pjesë e...

“O babi është turp, çfarë po bën?” 75-vjeçari kërkon nuse, del para kamerave në shtëpinë e tij

Stafi i emisionit “Aldo Morning Show”, në Tv Klan ka shkuar në Durrës për të vizituar Petrit Sulejmanin në shtëpinë e tij. Ai është...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Studentja shqiptare e mjekësisë merr pjesë në “Miss Connecticut USA”: Nëse ke vullnet i bën të gjitha

Emanuela Stakaj është studentja e shkencave të bio-mjekësisë që...

Ende ka mbetur kohë, por kush mendoni se e fiton ‘Big Brother’ Olta apo Luizi?

Varianti i parë është që fituesi i këtij edicioni...