Me minifund dhe flokë të kuqe, Gjyste Vulaj hap arkivat dhe uron bashkëshortin me foton e vjetër

Në familjen e Gjyste Vulajt ka festë. Bashkëshorti i saj, Sokol Vulaj ka ditëlindjen dhe këngëtarja ka hapur arkivën, duke përzgjedhur disa foto të tyre ndër vite për ta uruar për ditëlindje.

Në këto foto këngëtarja shfaqet krah bashkëshortit të saj, i cili e ka mbështetur gjithmonë në karrierën e saj muzikore.

Gjystja njihet si një këngëtaret shqiptare “super bombë” e ekranit shqiptar, e cila guxoi të dalë pa komplekse në skenë, me veshje seksi, pavarësisht tabuve të kohës.

TE TJERA

spot_img