Ku ka zë nuk është pa gjë, gazetarja e njohur shqiptare në një lidhje me ish-futbollistin e Kombëtares

308

Gazetarja e sportit, Qeqa Krelani, së fundmi është aluduar se është në një lidhje dashurie dhe lajmi është plotësisht i vërtetë sipas “Prive”.

Burime bëjnë të ditur se Qeqa është në një lidhje prej më shumë se një viti me një ish-futbollist të Kombëtares kuqezi.

Aktualisht ata po e shijojnë lidhjen në privatësi, por nuk përjashtohet mundësia që ta zyrtarizojnë për publikun në të ardhmen.