Jonida Vokshi rrëfen e përlotur momentin e vështirë gjatë …

119

Më 18 qershor të vitit të kaluar, Jonida Vokshi u bë nënë për herë të parë.

Ajo solli në jetë vogëlushen, Emin dhe gjatë gjithë kësaj kohe në Instagramin e saj dhe të bashkëshortit, Besnik Krapi, nuk kanë munguar fotot me të voglën e tyre.

Së fundmi, Jonida mes lotëve ka rrëfyer një nga momentet e saj më të vështira, kur vogëlushja Emi erdhi në jetë.