U përfol se është shtatzënë, partnerja e Shpat Kasapit tregon të vërtetën

Prej disa ditësh në media ka qarkulluar lajmi se këngëtari Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija janë në pritje të një bebi. Por e vërteta mesa duket është ndryshe.

Në fakt foto që ka qarkulluar prej ditësh, ku Selvija shfaqet në një spital gjinekologjik, ka një shpjegim.

“Isha për një kontroll rutinë. Nuk jam shtatzënë edhe pse dëshira është e madhe”, ka thënë ajo për “Icon Style”.

Megjithatë, fansat mezi po presin shumë shpejt një lajm të ëmbël nga çifti./abcnews.al

TE TJERA

spot_img