Rama uron javë të mbarë me fotot nga Tamara

Tashmë është bërë rutinë nga kryeministri Edi Rama i cili i uron ‘jave të mbarë’ shqiptarëve çdo mëngjes në Facebook me foto nga pjesë të ndryshme të vendit. Kete here ka zgjedhur Tamaren ne Kelmend foto te cilat janë realizuar nga Terenc Pepa ku shkruan:

MIRËMËNGJES ?

dhe me diellin mbi Tamarën magjepsëse, ju uroj një javë të mbarë☀️

 

 

Foto Terenc Pepa

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...