Rama uron javë të mbarë me fotot nga Tamara

2924
Foto Terenc Pepa

Tashmë është bërë rutinë nga kryeministri Edi Rama i cili i uron ‘jave të mbarë’ shqiptarëve çdo mëngjes në Facebook me foto nga pjesë të ndryshme të vendit. Kete here ka zgjedhur Tamaren ne Kelmend foto te cilat janë realizuar nga Terenc Pepa ku shkruan:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me diellin mbi Tamarën magjepsëse, ju uroj një javë të mbarë☀️

 

 

Foto Terenc Pepa