Përfundon numërimi në bashkinë Vau i Dejës, PD fiton me 6376 vota, PSD e dyta

Ka përfunduar numërimi i votave në bashkinë e Vau i Dejës.

Në këtë bashki që është pjesë e qarkut Shkodër, Partia Demokratike është fituese me 6376 vota ndërkohë Partia Socialiste ka marrë 3728 vota.

Lëvizja Socialiste për Integrim 993 dhe PSD ka marrë 4097 vota.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Meqë kërkohet silikoni, gati jam dhe unë”/ Julian Deda “gati” për në televizion

Aktori i humorit, Julian Deda, është tepër aktiv në...

Zupa Shtëpie me Arra dhe Kanellë – Receta e Lehtë, e Ëmbël

Zupa shtëpie, një ëmbëlsirë krejt e lehtë, e kombinuar...

Si të Humbisni Kilogramët e Tepërt Duke Ngrënë Mëngjes

Mëngjesi është padyshim vakti më i rëndësishëm i ditës...

Delet konsumojnë 300 kg kanabis në Greqi, pronari i fermës: Janë bërë të çmendura

Pas stuhisë “Daniel” shumë gjëra ndryshuan për banorët në...