Antonela, Shqipja apo Ana? Atdheu ‘shokon’ me përgjijgen e tij

336

Konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xharavina, ishte i ftuar në “Prive” për një intervistë 60 sekonda, ku iu përgjigj disa pyetjeve pikante.

Sipas Iconstyle, Ai tregoi se ka besim se do ta gjejë shpirtin binjak në Shqipëri, pranoi se ka pasur 3 lidhje serioze në jetën e tij dhe u vendos përballë zgjedhjes së vështirë.

Do të zgjidhte Shqipen, Antonelën apo Anën?

Konkurrenti i befasoi të gjithë me përgjigjen, pasi pavarësisht se ka shfaqur afrimitet të madh me Antonelën, ai zgjodhi Anën. Rikujtojmë se mes dyshes po niste një romancë e bukur dhe madje puthja e tyre në emision bëri bujë në rrjet, por përralla u prish kur Ana u përjashtua nga emisioni.

Lexo edhe:   Fansat kritikojnë keq modelen s*ksi te pozat pa reçipeta (FOTO)