NDARJA NGA JETA E HAXHI FEJZI ZAGANJORI, VOLTANA ADEMI: SHKODRA HUMBI NJE VLERE TE QYTETIT

Edhe Kryetarja e Bashkise Shkoder Voltana Ademi ka shprehur ngushellimet per ndarjen nga jeta te Haxhi Fejzi Zaganjori.Ademi thote se Shkodra ka humbur nje vlere te qytetit.

Shkodra humbi sot një vlerë të qytetit. Haxhi Fejzi Zaganjori ndërroi jetë duke lënë dhimbje e pikëllim tek familja, të afërmit, miqtë e shokët që e njohën nga afër por edhe prej larg.

Një zotni Shkodre, një klerik që rrezatonte paqe, mirësi dhe këshilla të vlefshme, nga sot do na mungojë të gjithëve. Unë dua ta kujtoj gjithmonë me një këshillë që ma përsëriste shpesh: “I madhi Zot të ndihmoftë, mos len derë pa kersitë për të drejtën”.
Qofsh banor i xhenetit!

Pushofsh në paqe Haxhi Fejzi Zaganjori!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...