Pamje nga aksidenti i ish-deputetit… 100 mijë euro shkojnë në kosh! Benz-i thyen xhamat e localist

938

Mbrëmjen e kaluar është regjistruar një ngjarje e rëndë pranë stadiumit “Air Albania”.

Ish-deputeti Aqif Rakipi është aksidentuar teksa udhëtonte me një automjet të tipit ‘Mercedez Benz”, në momentin që është përplasur me një tjetër mjet të të njëjtit lloj.

Bëhet me dije se aksidenti në fjalë ka ndodhur për shkak të shpejtësisë tej normave të lejuara.

Të dyja makinat kushtojnë bashkë rreth 100 mijë euro, por fatmirësisht janë shënuar vetëm këto dëme materiale dhe jo në njerëz.

Lexo edhe:   “Bërtisnin; Lekët, lekët”, gruaja e viktimës tregon momentet e tmerrit nga grabitja