Virusi i mori jetën/ Jozefina Topalli kujton nënën me dhimbje, ja dedikimi prekës që i kushton (FOTO)

432

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli e cila në këto zgjedhje vjen nën drejtimin e partisë Lëvizja për Ndryshim, humbi nënën e saj në shkurt për shkak të infektimit nga C OVID19.

Në kohën që ditën e sotme besimtarët katolikë festojnë Pashkët, ajo ka zgjedhur që të kujtojë njeriun e saj të dashur.

“Festat jane gjithmone nje kohe e vecante me kujtu dhe me u lut per te dashtunit e zemres qe nuk jane ma me ne!”, shkruan Topalli duke u kthyer pas në kohë me anë të fotografive.