Video-“Ja kush do të jetë bomba e radhës”/ Shqipe hysenaj paralajmëron ndjekësit

563

Përputhen është kthyer në një nga programet më të ndjekur kohët e fundit. Konkurentët e këtij programi janë kthyer në përsona shumë të njohur dhe të komentuar nga publiku shqiptar. Disa prej tyre janë përfolur dhe kanë ngelur në vëmëndjen e mediave dhe qytetarëve edhe pse janë larguar.

E tillë është edhe Shqipe Hysenaj, ish konkurentja e përputhen e cila shpesh herë publikon video apo foto të konkurentëve që kanë shkelur rregullat e emisionit apo lidhjet të cilat janë mbajtur të fshehta. E tillë ka qenë edhe historia e Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit të cilën Shqipja e zbuloi.

Në instastoryn e saj Shqipja ka publikuar një video ku paralajmëron bombën e radhës. Nuk e dimë se çfarë do të jetë kjo bombë. Shqipja paralajmëron se është diçka që fansat e prisnin prej kohësh. Nuk e dimë nëse bëhët fjalë për lidhjen e Melisa Lleshit dhe Andi Shehi siç është përfolur në media, ngelet për tu parë!/ CNA.al