HYRJELAJMELIFESTYLE“Është dikush”, nga vajzat e “Për’puthen” apo tjetër?! Rrëfehet Atdheu

“Është dikush”, nga vajzat e “Për’puthen” apo tjetër?! Rrëfehet Atdheu

Atdheu është një nga djemtë më të diskutuar, edhe pas daljes nga emisioni “Për’puthen”.

I ftuar ne emisionin “Shqipëria live”, Atdheu tregon se ka një vajzë në krah, por ende nuk ka marrë një vendim. “Mbase ka dhe jashtë . Do ta them kur të marrim një vendim”, por thekson se nuk është asnjë nga konkurentet apo ish-konkurentet e “Për’puthen”.
I pyetur nëse ka përjetuar flirte apo dashuri në emision, Atdheu përgjigjet, “Kam përjetuar flirte të forta”. Atdheu ka pasur takime shumë të komentuara gjatë “Për’puthrn” me Ana Lleshin, ku dhanë dhe puthjen e parë në emision, me Melisën, Sindin dhe Sarën, ku nuk munguan puthjet pasionante por marrëdhënia e tyre u ndërpre shumë shpejt.

TE TJERA

spot_img