IU DOGJ BUJTINA, FLET PRONARI: NUK E DI KUSH MUND TA KETE BERE, S’KAM PROBLEME ME ASKEND

Pronari i bujtines “Buni i Bajraktarit”, Gezim Olaj ka folur per djegien e ndodhur mbreme ne bujtinen e tij.Ai thote se nuk ka probleme me askend dhe nuk e di se kush mund ta kete bere.

“Kam ardhur nga Londra per te investuar. Eshte i qellimshem sepse e kane djegur me benzine bujtinen time. S’kam pas probleme dhe as perplasje me askend dhe nuk e di kush mund ta kete bere.

Mund te jete edhe per çeshtje konkurence, por per momentin nuk kam asnje dyshim se kush mund te jene autoret.

Demi qe me eshte shkaktuar kap vleren e 3 milion euro perafersisht sepse kane djegur gjithçka qe kam patur, lokalin e vjeter dhe ndertesat e reja qe jane bere dhe ata qe ishin ne ndertim e siper”.

Olta ka tradhtuar të shoqin me Xhonin që u fut në ‘Big Brother’? Komentet: Zhaku e dinte…

Olta Gixhari dhe Xhonatan Islami kanë patur një romancë që nuk zgjati më shumë se një muaj, verën që lamë pas.   Zhaku e dinte ndaj...

Ndodhitë me Amosin/ Babai i nis letër Dea Mishel me lot në sy: Ai më ka…

Dea Mishel u surprizua nga babai i saj me një letër.   Dea: Jam njeriu më me fat në botë për familjen që kam. Nuk jam...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...