Gjithçka e shkrumbuar, pamjet brenda magazinës ku humbi jetën 32-vjeçari (Foto)

283

Këto janë pamjet brenda magazinës tek Casa Italia, e cila u përfshi nga flakët që nga pasditja e së mërkurës dhe vetëm sot u bë e munduar shuarja e zjarrit.

Siç shihet nga pamjet çdo gjë është shkrumbuar, dhe pas kanë mbetur vetëm kolonat. Fatkeqësisht trupi i Arjan Salës, i cili mbeti i bllokuar pasi ndërhyri për të fikur zjarrin, u gjet i pajetë.