E rende ne Shkoder/ Hidhet nga kati i 4, humb jeten 65 vjeçari

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylgebu, Shkodër, se shtetasi A. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

Meri Shehu paralajmëron këto shenja horoskopi: Do ju hapen probleme…

Dashi Vaxhdon nervozizmi familjae !Dikush i afert mashkull ju ngaterron ne familje e ju ve ide nervoze e xheloze!   Demi Nje debat mund tju prishi qetesine !Kujdes...

Luizi nervozohet keq pasi produksioni ia ndërpret bisedën me nënën: Ore seriozisht e ke?

Produksioni i “Big Brother Vip Albania” u ka dhënë rastin banorëve të flasin me familjarët e tyre për të marrë nga ta mendimin për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

(Video) Del telefonata e plotë e Oltës me të shoqin, momenti kur i tha s’ke punë me Luizin

Banorët e Big Brother kanë patur sot mundësinë të...

Edhe Vis Pupa merr telefonatën nga e shoqja: Kupën dua ta çosh në Shkodër

Të martën e kaluar, Arbana Osmani i lajmëroi banorët...

‘A të them me kë jam unë’? Bashkëshortja habit Elvis Pupën?

Elvis Pupa ka zhvillaur ditën e sotmë një bisedë...