HYRJELAJMEKRONIKËE rende ne Shkoder/ Hidhet nga kati i 4, humb jeten 65...

E rende ne Shkoder/ Hidhet nga kati i 4, humb jeten 65 vjeçari

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 27.03.2021, ora 14:30, është marrë informacion se në lagje Naim Gjylgebu, Shkodër, se shtetasi A. M. 65 vjeç , banues në lagje Naim Gjylbegu, në kushte depresioni është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarje.

TE TJERA

spot_img