“Kartolina nga dy botë” Një ditë pas hapjes së fushatës, Rama ‘thumbon’ keq kundërshtarët

203

Dita e sotme për kryeministrin Edi Rama ka nisur me një krahasim të pamjeve nga takimi i djeshëm i PS dhe PD, në nisje të fushatës elektorale për zgjedhjet e 25 prillit.

Kreu i qeverisë i cilëson ato si kartolina nga dy botë.

Gjithashtu Rama nuk harron të vërë në dukje dhe dallimin e numrit të qytetarëve që ndiqnin ‘live’ çeljen e dy fushatave.
“MIRËMËNGJES
dhe me këto kartolina nga dy botë, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve”, shkruan Rama.