Mevlani xheloz për Antonelën, Blerimi e thumbon: Deri në fund, njërën ta lë

Mevlani duket se ka shfaqur shenja xhelozie për takimin me Antonelën dhe Blerimin.

Gjatë bisedës në studio, Blerimi nuk hezitoi të tregonte vlerësimin për Antonelën dhe të theksonte se një femër që po del me të dhe i jep puthje një mashkulli tjetër, nuk ka vend tek ai.
Ndër të tjera, në formë thumbimi, i tha Mevlanit se deri në fund të emisionit do t’i linte njërën prej vajzave.
Blerimi: Mos u bëj merak se deri në fund, njërën ta lë.
Mevlani: Me të dyja gocat që ke dal, kam dalë unë më para, kështu që nëse, ta lë unë ty.
Antonela: Po çfarë jemi ne këtu që të na lini ju.
Ledjana: Kujdes me mënyrën e të shprehurit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shenjat e Horoskopit që martohen në moshë të re

Ka disa shenja që janë alergjikë ndaj martesës dhe...

“Mami, nuk ia dal dot më me babin”, nëna kujton mes lotësh fjalët e të birit 7-vjeçar

Pas 16 vjetësh martesë, në vitin 2019 Silvana vendos...