Kreshnik Spahiu nxjerr videon e Ilir Metës: Burra që vallzojnë tango me burra

544

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka nxjerrë një video që po qarkullon në rrjetet sociale në të cilën shfaqet presidenti Ilir Meta duke u argëtuar me një grup simpatizantësh.

Spahiu shkruan: Presidenti M dhe çunat e LSI-së me gotat e rakisë:

Burra që vallzojnë tango me burra.

“Duke mbrojtur Kushtetutën”.