E dhimbshme! Hueyda El Saied humb personin e shtrenjtë

Artistja shumë e dashur për publikun, Hueyda El Saied po kalon një moment shumë të vështirë pasi ka humbur një nga personat e saj më të shtrenjtë.

Pak orë më parë, Hueyda publikoi në Instastory një emoji duke qarë, duke treguar kështu se diçka i ka ndodhur.

Burime të “Revistës Who” bëjnë të ditur se Hueyda ka humbur gjyshen e saj.

Artistja ndante shpeshherë postime me gjyshen, të cilën e kishte pikë të dobët.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...