Antonela nuk përmbahet/ Heq xhaketën dhe i hap këmishën Blerimit: Më duket sikur…

228

Në puntatën e sotme të emisionit “Përputhen” ishte radha e takimit të Blerimit dhe Antonelës. Në bashkëbisedim e sipër, Antonela hoqi xhaketën pasi kishte nxehtë dhe zgjodhi që t’ia zbërthente pak këmishën edhe Blerimit.

Më pas dyshja shkëmbeu batuta. Antonela i tha Blerimit se është skuqur dhe është emocionuar.

Antonela: Të ta hap pak këmishën se je bërë kuq?

Blerimi: Ku moj?

Antonela: Je bërë si kjo aragosta e kuqe. Je emocionuar pak. Më duket sikur po lëviz facoleta.

Blerimi: Do ja hajmë zemrën njëri tjetrit apo jo?

Antonela: Do ma hash ti i pari.