“Dua burrë me kaçurrela dhe të gjatë”, konkurrentja e PërPuthen +40 rrëfehet “pa dorashka”

295

Konkurrentja e “Për’puthen +40”, Shqipe Rexha, e ftuar në emisionin “Shqipëria Live”, tregoi se nuk i pëlqejnë burrat tullacë dhe do donte një kaçurrel.

- PUBLICITET -

“Po pres sa më shumë mundësi. Deri tani për këto që janë më të rinj nuk kam ndonjë interes, për ata që do vijnë se di.

Dua të jetë i gjatë dhe kaçurrel, pa mjekër dhe mustaqe. Që nuk pi alkool dhe luan bixhoz. Të ketë vesin më të bukur, të dashurojë atë që do”, tha Shqipja.

- PUBLICITET -