HYRJELAJMESHOWBIZArrini ta gjeni dot për kë bëhet fjalë? Sot ajo është njëra...

Arrini ta gjeni dot për kë bëhet fjalë? Sot ajo është njëra prej këngëtareve më të dashura (Foto)

Ajo vazhdon të cilësohet si ndër bylbylat e muzikës shqipe popullore.

Shkurte Fejza ndër vite ka treguar se ishte një artiste e kompletuar e që mori përkrahje dhe dashuri të madhe edhe nga publiku.

Ndërkaq, nga shumë foto të rralla të Shkurtes dikur, ekziston edhe një imazh i lezetshëm kur ajo ishte e re.

Më poshtë mund ta shihini se si është dukur Shkurte Fejza dikur./Express/

TE TJERA

spot_img