Najada Çomo siç nuk e keni parë ndonjëherë/ Imitohet nga aktorja Delinda Disha, si ‘dy pika uji’ me origjinalin

391

Në periudhën e pandemisë që po kalojmë, një nga mjeket më të komentuara është dhe shefja e spitalit Infektiv Najada Çomo.

- PUBLICITET -

Kjo ndodh për faktin sepse kryeministri Edi Rama e ka vendosur dhe në listë si kandidate për deputete në Tiranë për zgjedhjet e 25 prillit.

Duke u nisur nga kjo, doktoreshë Çomo do të jetë e pranishme në programin e humorit “Klanifornia”, por në një formë tjetër pasi do të imitohet nga aktorja Delinda Disha.

Kjo e fundit ka postuar dhe një video në rrjetet sociale, ku duket që e imiton mjeken e njohur, pasi ajo pranoi propozimin e Ramës.

Duhet të themi se imitimi është shumë i realizuar dhe se ngjan si ‘dy pika uji’ me origjinalin.

Video ka shkaktuar mjaft reagime, duke u parë nga më shumë se 42 mijë persona dhe ka marrë mbi 200 komente.

- PUBLICITET -