Në kërkim nga policia shqiptare, Fjolla Morina publikon fotot provokuese nga pushimet në Dubai

314

Këngëtarja Fjolla Morina e cila prej disa ditësh ndodhet në Dubai së bashku me partnerin e saj, vijon të publikojë foto provokuese nga pushimet.

Së fundmi, Fjolla ka publikuar një foto tejet provokuese, e veshur me bikini të bardha pozon përballë pishinës.

Fjolla Morina ka ekspozuar format e saj dhe në të njëjtën kohë vëmendjen e marrin edhe tatuazhet që i ka venë në pah.