“Ditë të lumtura ju presin”, Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

409

Dashi

Fillon nje periudhe me e hapur per ju me levizje dhe kontakte te shumta.Ide te reja dhe perballje nervoze perball mundesive.Ne njohje do jeni siperfaqësor dhe ne dashuri.

Demi

Do kerkoni me shume te ardhura ekonomike dhe ne te njejten kohe do hapeni ne shume drejtime. Kjo mund te sjelle nervozizem dhe paqartesi.

Binjaket

Marsi ne shenjen tuaj ju bene euforike ne disa raste, por me energji dhe nerv te tepruar per te permbyllur disa veprimtari apo pune. Ne jeten personale do jeni gjahtar por jo gjuajtes.

Gaforrja

Nje prapaskene dhe nje veprimtari e dyshimte do t’ju perfqasoje.
Do te beni gjithçka kunder armiqve tuaj dhe do perdorni çdo mjet qe te merrni h.ak.
Por mund te ndodhe qe edhe dikush tjeter t’ju beje te njetat gjera

Luani

Nje prezence me e fuqishme me rinore dhe me e pranueshme do veshë qellimet tuaja dhe pamjen tuaj.
Do shtireni si njeri qe pranoni te rene dhe ndryshimet por harkun e sulmit do ta keni gati per çdo rast

Virgjeresha

Do perballeni me nje situate te paqarte per ju ne lidhje me karrieren.
Persona te rinj dhe veprimtari te reja do ju nxjerrin nga programi qe kishit

Peshorja

Do ju duhet te mprehni veshet dhe kembet per udhetime dhe informacionete reja.
Ketu nuk duhet te perjashtojme njohje me njerez te rinj dhe kualifikime te reja

Akrepi

Nxitimi mund t’ju kushtoj ne levizje dhe ne ekonomi.
Duhet te jeni me te kujdesshem ne mesazhet qe merrni dhe ne menyren si e manaxhoni energjine tuaj

Shigjetari

Perball jush do kete sfida te reja nga persona qe nuk kane ate taban apo stabilitet qe ju do kerkonit por qe ju detyrojne te veproni dhe te jeni ne levizje te shpejta.
Ju pret nje martese apo nje lidhje qe behet me shpejtesi

Bricjapi

Ju bie per detyre te bashkepunoni me njerez te rinj ne moshë dhe pa shume eksperience por me informacion me te zgjuar dhe modern se ju.
Duhet te rinovoheni ne sjellje pamje dhe look

Ujori

Ne dashuri tashme fillojne te lulezojne te gjitha ngjyrat per ju.
Por aty ku ka shume nuk ka edhe nje vendim.
Si te themi ‘shume e per lume’ . Prandaj, çlironi talentet dhe jo ndjenjat

Peshqit

Shume debat dhe paqartesi ne marredheniet familjare.
Nje person i afert ju nxjerr probleme dhe ju fut flaken ne nje ambjent te ri qe jeni futur apo do të donit te futeshit.