Xhemi i publikon Arbanës foton që nuk do të donte ta shihte askush: ““Nga sot e tutje, nuk do të mërzis më kurrë”

214

Xhemi dhe Arbana janë dy prej moderatoreve shqiptare që prej vitesh ndajnë një shoqëri shumë të mirë me njëra-tjetrën. Shpeshherë ato ndajnë momente të lezetshme të jetës së tyre si mikesha madje kanë ‘debatuar’ edhe online.

- PUBLICITET -

Së fundmi, Arbana ka festuar ditëlindjen e vogëlushit të saj Joni për të cilin ka organizuar edhe një festë të bukur ku e ftuar ishte sigurisht edhe Xhemi. Kjo e fundit i ka publikuar Arbanës në Instagram një foto ku moderatorja e “Dua të të bëj të Lumtur” shfaqet me një kurorë prej letre dhe shpatë në dorë, nga lodrat e fëmijëve.

“Nga sot e tutje, nuk do të mërzis më kurrë”,shkroi Xhemi me shumë humor duke i nxjerrë këtë pamje të papublikuar më parë.

- PUBLICITET -