Ronela Hajati bën deklaratën e papritur pas ndarjes nga Young Zerka: Më mungon të…

181

Ronela Hajati dhe Young Zerka ishin një nga çiftet më të përfolur të showbizit, por ata i dhanë fund lidhjes së tyre shumë vjeçare viti e kaluar. Që prej asaj kohë Ronela është treguar shumë diskrete për jetën e saj private dhe nuk është përfolur për asnjë lidhje tjetër të mundshme dashurie.

- PUBLICITET -

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory, një video ku krahas saj ka shkruar se e ka marrë malli të bjerë në dashuri.

“Më mungon të bie në dashuri”, me këtë deklaratë këngëtarja ka bërë të ditur që pas ndarjes nga Young Zerka, ajo nuk ka rënë më në dashuri. /tvklan.al

- PUBLICITET -