Pëllumb Pipero bën deklaratën e bushme: “Najada Çomo nuk më hap më telefonin që kur…”

483

Mjeku i mirënjohur që ka qenë një ndër të parët që ka dalë në fronitin e luftës për pandeminë, Pëllumb Pipero ka qenë i ftuar në Top Albania Radio mbrëmjen e kaluar.

- PUBLICITET -

Ai foli për situatën e Covid-19 në vendin tonë dhe ardhjen e valës së tretë së bashku me mutacionin. Sakaq, Pipero u pyet edhe për kolegët e tij të cilët së fundmi i kanë hyrë politikës. Sigurisht që e kemi fjalën për Najada Çomon e cila e ka pranuar menjëherë ftesën e Ramës.

Sa i përket kësaj të fundit, Pipero u shpreh duke thënë se që në momentin që shefja e infektivit ka hyrë në listën e kandidatëve për deputete, kontaktet me të janë shkëputur.

- PUBLICITET -